Otsi brändi järgi

Vallasvara E 260x260

kutsikas450
nutroliv-puppy-doos9

Nutrolin toiduõli kutsikas ja ema 450ml

Цена: 32,00 €
Скидка -1,80 €
Цена со скидкой: 30,20 €
Цена / л: 67,11 €

Цена может быть дешевле для зарегистрированных пользователей
Кол-воЦена
stdClass Object ( [product_override_price] => 30.20000 [product_price] => 32,00 [price_quantity_start] => 0 [virtuemart_shoppergroup_id] => 0 [price_quantity_end] => 100 [product_tax_id] => 1 [product_currency] => 47 )
0 - 10030,20 €
.
Nutrolin kutsikatele ja imetavadele emadele.
•aju ja silmade areng
•õppimisvõime
•naha tervis

Spetsiaalselt meie Põhjamaa koertele välja töötatud naturaalne õli. Toodetud Soomes, arvestades meie kõledaid ilmasid. Nutrolin õli sisaldab kõiki vajalikke õlisid ja mineraale, mida koera organism vajab. Soovitame anda kuurina umbes kaks korda aastas.
Soovitame kutsikale alates võõrutamisest kuni 6 - 8 kuu vaniseni või kauem, näiteks pudeli lõpuni ning emastele koertele paaritamisest kuni võõrutamiseni. Emale on Nutrolin Kutsikas tõeline "tiinusaegne rasvhappetoode", millel on mitmeid kasulikke mõjusid ka tiinusele ja poegimisele.

Koostis: spetsiaalkalaõli, päevalilleõli ja linaõli, looduslikud E-vitamiinid ja antioksüdandid. Ei sisalda tööstuslikke lisaaineid.

Описание

Nutrolin kutsikatele ja imetavadele emadele.
  • aju ja silmade areng
  • õppimisvõime
  • naha tervis

Spetsiaalselt meie Põhjamaa koertele välja töötatud naturaalne õli. Toodetud Soomes, arvestades meie kõledaid ilmasid. Nutrolin õli sisaldab kõiki vajalikke õlisid ja mineraale, mida koera organism vajab. Soovitame anda kuurina umbes kaks korda aastas.  Soovitame kutsikale alates võõrutamisest kuni 6 - 8 kuu vaniseni või kauem, näiteks pudeli lõpuni ning emastele koertele paaritamisest kuni võõrutamiseni. Emale on Nutrolin Kutsikas tõeline "tiinusaegne rasvhappetoode", millel on mitmeid kasulikke mõjusid ka tiinusele ja poegimisele. 
Koostis: spetsiaalkalaõli, päevalilleõli ja linaõli, looduslikud E-vitamiinid ja antioksüdandid. Ei sisalda tööstuslikke lisaaineid.

Saadaval ka 1 liitrine pudel,küsi pakkumist.

kodulehe tegemine, e-poe loomine e-poe tegemine